Kariera / Sprzedaż

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Cześć, cieszymy się, że do nas zajrzałeś(-łaś). Jesteśmy Oktawave – największą polską chmurą publiczną należącą do spółki Netia S.A., będącą częścią Grupy Polsat Plus. Dostarczamy rozwiązania multicloud oparte na chmurze własnej i/lub globalnych dostawców: Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform. Zapewniamy pełne wsparcie w migracji i zarządzaniu infrastrukturą chmurową.

Wiemy, że dobra atmosfera pracy jest czymś, co nas wyróżnia. Wierzymy, że stabilność, jaką daje praca w dużej firmie, świetnie współgra z klimatem startup-u. Lubimy ze sobą współpracować – chętnie dzielimy się wiedzą, pomagamy sobie i wzajemnie się szanujemy. Cenimy poczucie humoru i proaktywność. Stawiamy na zadaniowy model pracy - liczy się dla nas przede wszystkim efekt, a nie liczba godzin spędzonych przy komputerze.

Zadania, które na Ciebie czekają

  • Pozyskiwanie nowych kluczowych klientów biznesowych, aktywne budowanie relacji oraz udzielanie im bieżącego wsparcia,
  • Aktywne kreowanie potrzeb w zakresie rozwiązań chmurowych i analiza trendów rynkowych,
  • Odpowiedzialność za proces sprzedażowy (oferty, przetargi, konferencje, prezentacje i spotkania z klientami, negocjacje),
  • Współrealizacja celów sprzedażowych i raportowanie wyników,
  • Bliska współpraca z wewnętrznymi ekspertami technicznymi i inżynierami.

Nasze wymagania

  • DPosiadasz wiedzę na temat technologii i usług chmurowych – ze szczególnym naciskiem na Google Cloud, Azure i AWS,
  • Masz łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,
  • Znasz rynek IT i chcesz pogłębiać tę wiedzę o rozwiązania chmurowe,
  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży kompleksowych rozwiązań IT klientom biznesowym,
  • Jesteś zorientowany(-na) na rozwój i osiąganie najlepszych rezultatów,
  • Posiadasz wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Masz w sobie dużo pozytywnej energii, a co najważniejsze – lubisz ludzi.

OFERUJEMY

  • Wspierający zespół, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Zielone światło na realizację Twoich pomysłów oraz realny wpływ na rozwój działu
  • Jasną ścieżkę awansu i szkolenia
  • Pakiet benefitów, m.in. prywatna opieka medyczna, kurs języka angielskiego, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, konsultacje psychologiczne,
  • Pracę opartą na wzajemnym zaufaniu i feedbacku
  • Brak dress code’u

Dlaczego warto dołączyć do Oktawave?

  • Nie sprowadzamy naszej pracy do sztywnych, korporacyjnych ram. W Oktawave możesz być sobą, pracując z ludźmi, którzy cenią nieformalną atmosferę, humor i mają dystans do siebie.
  • Możesz liczyć na swobodę w działaniu. Dla nas istotny jest przede wszystkim efekt Twojej pracy.
  • Dajemy Ci zielone światło na realizację Twoich pomysłów. Chcemy, żebyś miał(a) realny wpływ na rozwój firmy i czuł(a) satysfakcję z wykonywanej pracy.

Chcesz z nami pracować?

Benefity

  • Dowolna forma zatrudnienia: UOP/B2B

  • Wsparcie w zdobywaniu certyfikatów technicznych

  • Prywatna
    opieka
    medyczna

  • Kultura wzajemnego zaufania i feedbacku

  • Wspierający zespół, który dzieli się wiedzą

  • Szkolenia
    rozwojowe

  • Praca hybrydowa i elastyczne godziny

  • Zielone światło na realizację pomysłów

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Brak dress code