Google Cloud Roadshow - śniadanie w chmurach | 24 kwietnia 2024 | 9:45 - 14:00 | Biuro Google Polska ZAREJESTUJ SIĘ > x

Kariera / Cloud Operations Team

Administrator(-ka) systemu

Cześć, cieszymy się, że do nas zajrzałeś(-aś). Jesteśmy Oktawave – największą polską chmurą publiczną należącą do spółki Netia S.A., będącą częścią Grupy Polsat Plus. Dostarczamy rozwiązania multicloud oparte na chmurze własnej i/lub globalnych dostawców: Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform. Zapewniamy pełne wsparcie w migracji i zarządzaniu infrastrukturą chmurową.

Wiemy, że dobra atmosfera pracy jest czymś, co nas wyróżnia. Wierzymy, że stabilność, jaką daje praca w dużej firmie, świetnie współgra z klimatem startup-u. Lubimy ze sobą współpracować – chętnie dzielimy się wiedzą, pomagamy sobie i wzajemnie się szanujemy. Cenimy poczucie humoru i proaktywność. Stawiamy na zadaniowy model pracy - liczy się dla nas przede wszystkim efekt, a nie liczba godzin spędzonych przy komputerze.

TERAZ CZAS NA KONKRETY

Na co dzień będziesz pracować w zespole Cloud Operations Team. Spotkasz w nim administratorów systemowych (Linux/Windows), inżynierów DevOps i architektów chmurowych. Zespół zajmuje się utrzymaniem środowisk w chmurze:

  • automatyzacją procesów migracyjnych i utrzymaniowych
  • budową i utrzymaniem dedykowanych platform kontenerowych
  • backup-em aplikacji i baz danych z poziomu systemu operacyjnego
  • projektowaniem, konfiguracją i zarządzaniem środowiskami HA
  • dbaniem o redundancję i skalowalność infrastruktury IT
  • bieżącym monitoringiem i optymalizacją usług

Twoje zadania

  • Utrzymanie systemów Linux w środowiskach chmurowych
  • Zarządzanie konfiguracją usług działających w trybie wysokiej dostępności np. klastry aplikacyjne, bazodanowe itd
  • Hardening serwerów, ich optymalizacja i bezpieczeństwo
  • Monitoring i backup poszczególnych środowisk

Pasujesz do nas, jeśli:

  • Posiadasz dobrą znajomość systemów z rodziny Linux (głównie Debian, Ubuntu, CentOS)
  • Masz doświadczenie z zakresu administracji serwerami WWW (Apache, Nginx)
  • Umiesz administrować bazami danych (MySQL, PostgreSQL, MongoDB)
  • Ogarniasz wiedzę z zakresu sieci (routing, firewall, NAT)
  • Znasz technologie load balancingu i rozwiązań HA
  • Masz praktyczna wiedzę z technologii konteneryzacji (Docker, Kubernetes)
  • Znasz narzędzia do zarządzania konfiguracją (Ansible/Salt)
  • Rozumiesz rozwiązania chmurowych (AWS/AZURE/GCP)
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu macierzami oraz siecią SAN
  • Rozumiesz o co chodzi z wirtualizacją, z naciskiem na produkty Vmware
  • Posiadasz znajomość języka angielskiego pozwalającą na korzystanie z dokumentacji oraz komunikację w stopniu podstawowym
  • Potrafisz pracować pod presją czasu

OFERUJEMY

  • Wspierający zespół, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Zielone światło na realizację Twoich pomysłów oraz realny wpływ na rozwój działu
  • Jasną ścieżkę awansu i szkolenia
  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Pracę opartą na wzajemnym zaufaniu i feedbacku
  • Brak dress code’u

Chcesz z nami pracować?

Benefity

  • Dowolna forma zatrudnienia: UOP/B2B

  • Wsparcie w zdobywaniu certyfikatów technicznych

  • Prywatna
    opieka
    medyczna

  • Kultura wzajemnego zaufania i feedbacku

  • Wspierający zespół, który dzieli się wiedzą

  • Szkolenia
    rozwojowe

  • Praca hybrydowa i elastyczne godziny

  • Zielone światło na realizację pomysłów

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Brak dress code