Kariera / Multicloud

Windows System Administrator

Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów nowych technologii i mierzymy wysoko. Wspólnie stworzyliśmy pierwszą polską platformę publicznej chmury obliczeniowej, która znalazła się w prestiżowym rankingu Deloitte Fast5. Łączy nas zapał, ambicja i zaangażowanie. Wspieramy biznes i organizacje na drodze do cyfrowej transformacji.

Zapewniamy pełną pomoc w migracji i zarządzaniu chmurą publiczną, prywatną i hybrydową. Udostępniamy własną certyfikowaną infrastrukturę (IaaS). Pomagamy wdrażać i utrzymywać rozwiązania globalnych partnerów (AWS, Azure, Google Cloud). Współpracujemy z zaufanymi dostawcami rozwiązań technologicznych – VMware, Microsoft, Red Hat, Parallels.

Stanowisko

Szukamy osoby do naszego zespołu Cloud Masters - doświadczonych architektów, programistów i administratorów, którzy skutecznie zaplanują i wdrożą każde środowisko chmurowe, a także udzielą pełnego wsparcia w zakresie utrzymania infrastruktury w chmurze Oktawave lub chmurach globalnych dostawców.

Twoje zadania

  • instalacja środowiska, pełny monitoring i obsługa incydentów
  • systematyczna opieka i dbałość o ciągłość działania
  • obsługa zgłoszeń, usługi doradcze i optymalizacyjne

Nasze oczekiwania

  • minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość narzędzi do orkiestracji/zarządzania konfiguracją
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo infrastruktury IT
  • umiejętność szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • gotowość do pracy zmianowej (8:00 – 20:00) i pełnienia dyżurów alarmowych

Wymagania techniczne

  • znajomość konfiguracji IIS, Microsoft SQL w usługach klastrowych
  • doświadczenie w administrowaniu usługami Active Directory, Exchange
  • znajomość rozwiązań: ADFS, LDAP, DHCP, SCCM
  • znajomość języków skryptowych i programowania: PowerShell, Python
  • znajomość sieci i protokołów: TCP/IP

Dodatkowo docenimy

  • doświadczenie w hostingu

Oferujemy

  • rozwój osobisty i dużo nauki
  • realny wpływ na kształt naszych usług
  • aktualny, stale zmieniany stos technologiczny
  • możliwość pracy w różnych konfiguracjach projektowych
  • możliwość pracy w zwinnym, profesjonalnie zorganizowanym środowisku pracy
  • możliwość wyboru technologii projektowanych rozwiązań
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie

Miejsce pracy

Warszawa, mazowieckie

Chcesz z nami pracować?

Benefity

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca z domu, jeśli potrzebujesz

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Ekstra urlop za staż