Kariera / Rozwój aplikacji

Web Software Engineer

Jesteśmy zespołem pasjonatów nowych technologii, którzy wspierają firmy i organizacje na drodze do cyfrowej transformacji. Łączy nas zapał, ambicja i zaangażowanie. Chętnie dzielimy się wiedzą i nawzajem wspieramy. Szanujemy swój indywidualizm i styl bycia. Dołącz do nas aby rozwijać największą polską chmurę publiczną, która znalazła się w prestiżowym rankingu Deloitte Fast50.

Stanowisko

Poszukujemy osoby z bardzo dobrą znajomością JavaScript, HTML, CSS do rozwoju i utrzymania naszej frontendowej aplikacji do zarządzania Chmurą. Potrzebujemy solidnego wsparcia od strony projektowania, programowania, architektury, testowania i automatyzacji. Aplikacja została napisana w oparciu o framework AngularJS, jednak w niedługim czasie planujemy migrację do Angulara lub React-a. Migracja obejmie zaprojektowanie na nowo architektury aplikacji oraz przeniesienie funkcjonalności do nowego frameworka.

Twoje zadania

  • Rozwój obecnej aplikacji, w szczególności przygotowanie do migracji do nowszych technologii
  • Tworzenie architektury systemu
  • Utrzymanie i naprawianie błędów
  • Implementacja nowych funkcjonalności
  • Koordynacja zadań projektowych
  • Analiza wymagań biznesowych
  • Wsparcie mniej doświadczonych członków zespołu

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w rozwoju aplikacji frontend
  • Świetna znajomości technologii Javascript
  • Bardzo dobra znajomości CSS/HTML5
  • Wrażliwość na zagadnienia związane z doświadczeniem użytkownika w kontakcie z aplikacjami web (User Experience)
  • Umiejętności klarownej komunikacji, szukania kompromisu w relacjach z ludźmi
  • Wysokie umiejętności komunikacji w relacjach z użytkownikami biznesowymi i ich wymaganiami (szczególnie istotne jest staranne zrozumienie potrzeb klientów i ich problemów)

Dodatkowo docenimy

  • Znajomośc AngularJS i doświadczenie w migracji do Angular-a lub innych frameworków
  • Znajomość innych platform chmurowych - AWS, OpenStack, Azure czy VMware
  • Znajomość i / lub chęć uczenia się innych języków programowania - Golang, Java, Python lub inne

Oferujemy

  • Rozwój osobisty i dużo nauki
  • Realny wpływ na kształt naszych usług
  • Aktualny, stale zmieniany stos technologiczny
  • Praca w zwinnym, profesjonalnie zorganizowanym środowisku pracy
  • Realny wpływ na wybór technologii projektowanych rozwiązań

Nasza technologia

JavaScript (EcmaScript 6), node.js, AngularJS, SCSS, HTML5 (Bootstrap), jQuery, Linux, Redis, Websocket, OAuth 2, REST API, Swagger, Highcharts, Git, Continous Integration, Atlassian Stack

Miejsce pracy

Warszawa, mazowieckie

Chcesz z nami pracować?

Benefity

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca z domu, jeśli potrzebujesz

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Ekstra urlop za staż