Kariera / Rozwój aplikacji

Senior .NET Software Engineer

Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów nowych technologii i mierzymy wysoko. Wspólnie stworzyliśmy pierwszą polską platformę publicznej chmury obliczeniowej, która znalazła się w prestiżowym rankingu Deloitte Fast5. Łączy nas zapał, ambicja i zaangażowanie. Wspieramy biznes i organizacje na drodze do cyfrowej transformacji.

Zapewniamy pełną pomoc w migracji i zarządzaniu chmurą publiczną, prywatną i hybrydową. Udostępniamy własną certyfikowaną infrastrukturę (IaaS). Pomagamy wdrażać i utrzymywać rozwiązania globalnych partnerów (AWS, Azure, Google Cloud). Współpracujemy z zaufanymi dostawcami rozwiązań technologicznych – VMware, Microsoft, Red Hat, Parallels.

Stanowisko

Szukamy osoby, która będzie pracować w zespole developerskim nad wprowadzaniem nowych i rozwojem istniejących funkcjonalności naszej platformy. Chcemy, aby taka osoba była odpowiedzialna za zbudowanie całego rozwiązania - od wczesnej koncepcji usługi, budowania rozwiązania, aż po konfigurację środowiska produkcyjnego - a także, aby miała realny wpływ na architekturę, publiczne API, wewnętrzny rozwój naszych procesów wytwarzania oprogramowania. Pracujemy zespołowo, więc liczymy na to, że chcesz i potrafisz dzielić się swoją wiedzą.

Twoje zadania

  • rozszerzanie aktualnych usług naszej platformy - rozwój publicznego API, integracja z wewnętrznymi środowiskami zarządzania infrastrukturą
  • budowanie aplikacji serwerowych udostępniających publiczne API
  • poprawianie istniejącej architektury na różnym poziomie - od refaktoryzacji istniejących komponentów po implementację zupełnie nowych
  • wspieranie zespołu w procesie tworzenia architektury budowanych rozwiązań
  • aktywny udział w poprawianiu naszego procesu tworzenia oprogramowania, w tym przeglądanie kodu, automatyzacja manualnych kroków, etc.
  • współpraca z innymi zespołami
  • prezentacja propozycji wykorzystania nowych technologii lub wymiany istniejących

Nasze oczekiwania

  • znajomość C# i platformy .NET
  • praktyczne doświadczenie w projektowaniu usług w oparciu o REST
  • praktyczne doświadczenie wybranego ORM (Entity Framework, NHibernate) oraz znajomości SQL
  • doświadczenie z wykorzystaniem systemu pakietowania nuget
  • znajomość zasad OOP, SOLID, DDD
  • ogólna znajomość zasad budowy wybranych protokołów sieciowych - HTTP, DNS, TCP/IP
  • umiejętność klarownej komunikacji, szukania kompromisu w relacjach z osobami z innych działów - marketing, sprzedaż, obsługa klienta

Dodatkowo docenimy

  • zainteresowanie i / lub doświadczenie w obszarze systemów strumieniowego przetwarzania danych
  • znajomość innych platform chmurowych - AWS, OpenStack, Azure czy VMware
  • orientowanie się w rozwiązaniach dotyczących bezpieczeństwa rozproszonych aplikacji w sieci (uwierzytelnianie i autoryzacja dostępu)
  • znajomość i / lub chęć uczenia się innych języków programowania - Golang, Java, Python lub inne

Oferujemy

  • rozwój osobisty i dużo nauki
  • realny wpływ na kształt naszych usług
  • aktualny, stale zmieniany stos technologiczny
  • możliwość pracy w różnych konfiguracjach projektowych
  • możliwość pracy w zwinnym, profesjonalnie zorganizowanym środowisku pracy
  • możliwość wyboru technologii projektowanych rozwiązań
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie

Nasza technologia

MS SQL, SSAS, SSIS, SSRS, Cassandra, Redis, Apache Storm, API, Git, Visual Studio, Kibana, Logstash, Elastic Search, vCenter

Miejsce pracy

Warszawa, mazowieckie

Chcesz z nami pracować?

Benefity

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca z domu, jeśli potrzebujesz

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Ekstra urlop za staż