Kariera / Sprzedaż

Partner Account Manager

W Oktawave wspieramy biznes w transformacji cyfrowej, realizacji strategii multicloud, migracji i zarządzaniu chmurą obliczeniową. Projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy środowiska IT w oparciu o wybrane platformy: Oktawave, Amazon Web Services, Microsoft Azure lub Google Cloud Platform.

Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów nowych technologii i mierzymy wysoko. Wspólnie stworzyliśmy pierwszą polską platformę publicznej chmury obliczeniowej, która znalazła się w prestiżowym rankingu Deloitte Fast5. Łączy nas zapał, ambicja i zaangażowanie.

Stanowisko

Jeśli stawiasz na swój rozwój zawodowy jako Partner Account Mananger (-ka), cenisz partnerskie relacje w pracy i chcesz dołączyć do zwinnej organizacji, to czekamy na Ciebie. Razem z nami rozwijaj największą polską chmurę publiczną.

Twoje zadania

  • budowa i rozwój sieci partnerskiej Oktawave
  • odpowiedzialność za rozwój i skalowanie działalności firmy poprzez partnerów, integratorów oraz niezależnych dostawców oprogramowania (ISV)
  • budowanie i realizowanie umów sprzedaży z partnerami (Software House, ISV, Integratorzy)
  • rozwój firmy poprzez aktywne identyfikowanie oraz rekrutację nowych partnerów
  • codzienna współpraca z partnerami w celu utrzymania silnych relacji
  • dbanie o edukację partnerów w zakresie wykorzystania platformy Oktawave
  • monitorowanie partnerów na podstawie kluczowych wskaźników (KPI)
  • zarządzanie lejkiem sprzedaży
  • raportowanie sprzedaży poprzez przygotowanie raportów pokazujących przebieg sprzedaży, potencjał, działania oraz obszary ekspansji
  • realizację celów sprzedażowych
  • bliska współpraca z zespołami marketingu, inżynierów sprzedaży, rozwoju produktów oraz obsługi klienta

Nasze oczekiwania

  • ciekawość, zapał i motywacja do rozwijania się i osiągania najlepszych rezultatów
  • doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu programów partnerskich
  • co najmniej 5 lat doświadczenia przy współpracy z partnerami w kanałach partnerskich na rynku IT
  • znajomość rynku chmury obliczeniowej oraz usług IaaS, PaaS, DBaaS, SaaS
  • znajomość zagadnień związanych z Data Center, hostingiem oraz rozwiązań opartych o systemy serwerów dedykowanych
  • doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji biznesowych
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym aktywne uczestnictwo w szkoleniach anglojęzycznych

Dodatkowo docenimy

  • znajomość rozwiązań chmurowych takich jak Amazon Web Service, Google Cloud Platform, Microsoft Azure
  • doskonałą znajomość rynku IT i chęć pogłębiania tej wiedzy o rozwiązania chmurowe
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

Oferujemy

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kompetencji dzięki szkoleniom wewn. i zewn. oraz współpracy z profesjonalistami
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie, dające satysfakcję
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub elastyczne formy umowy, dostosowane do prowadzonych projektów
  • kulturę organizacyjną opartą na partnerskim podejściu, bliskiej współpracy, dzieleniu wiedzą
  • benefity: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, urlop stażowy

Chcesz z nami pracować?

Benefity

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca z domu, jeśli potrzebujesz

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Ekstra urlop za staż