Kariera / Obsługa Klienta

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Technicznego

Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów nowych technologii i mierzymy wysoko. Wspólnie stworzyliśmy pierwszą polską platformę publicznej chmury obliczeniowej, która znalazła się w prestiżowym rankingu Deloitte Fast5. Łączy nas zapał, ambicja i zaangażowanie. Wspieramy biznes i organizacje na drodze do cyfrowej transformacji.

Stanowisko

Zatrudniona przez nas osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie naszych klientów zarówno w kwestiach technicznych jak i operacyjnych. Szukamy osób z bardzo dobą znajomością języka angielskiego i gotowych do pracy w systemie zmianowym (24h/7dni w tygodniu).

Twoje zadania

  • Wsparcie techniczne klienta i rozwiązywanie problemów za pomocą poczty e-mail, telefon i itp
  • Obsługa incydentów monitoringu 24/7/365
  • Konfiguracja usług Oktawave, zakładanie nowych kont
  • Wsparcie klienta z zakresie spraw operacyjnych – umowy, płatności, stany zamówienia
  • Zarządzanie kontami i zamówieniami klientów

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta lub w call center, przy wsparciu klienta w zakresie sprzętu lub oprogramowania IT
  • Dobrej znajomości zagadnień związanych z hostingiem, cloud computing, centrami danych, technologiami sieciowo - serwerowymi
  • Gotowości na pracę w systemie zmianowym (24h/7 dni w tygodniu)
  • Komunikatywności, podejścia proklienckiego oraz nastawienia na pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • Doskonałej znajomości obsługi komputera i korzystania z internetu
  • Biegłej znajomości języka angielskiego, znajomość innego języka będzie zaletą

Oferujemy

  • Możliwość pracy w jednym z ciekawszych projektów technologicznych związanych z platformą chmury obliczeniowej,
  • Realny wpływ na projekt i wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji
  • Pełne wsparcie Twojego rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz niepubliczną opiekę medyczną
  • Sympatyczną atmosferę pracy oraz przyjaźnie nastawionego szefa

Miejsce pracy

Warszawa, mazowieckie

Chcesz z nami pracować?

Benefity

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca z domu, jeśli potrzebujesz

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Ekstra urlop za staż