Kariera / Obsługa Klienta

L1 Customer Service Specialist

Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów nowych technologii i mierzymy wysoko. Wspólnie stworzyliśmy pierwszą polską platformę publicznej chmury obliczeniowej, która znalazła się w prestiżowym rankingu Deloitte Fast5. Łączy nas zapał, ambicja i zaangażowanie. Wspieramy biznes i organizacje na drodze do cyfrowej transformacji.

Zapewniamy pełną pomoc w migracji i zarządzaniu chmurą publiczną, prywatną i hybrydową. Udostępniamy własną certyfikowaną infrastrukturę (IaaS). Pomagamy wdrażać i utrzymywać rozwiązania globalnych partnerów (AWS, Azure, Google Cloud). Współpracujemy z zaufanymi dostawcami rozwiązań technologicznych – VMware, Red Hat, Parallels.

Stanowisko

Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za wsparcie i bieżącą obsługę naszych klientów zarówno w kwestiach technicznych, jak i operacyjnych. Szukamy osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, gotowych do pracy w systemie zmianowym. W zamian oferujemy nieprzeciętne środowisko pracy w młodym i rozwijającym się zespole, szkolenia oraz uczciwe wynagrodzenie.

Twoje zadania

  • wsparcie techniczne klienta - rozwiązywanie problemów za pomocą e-mail i telefonu
  • zarządzanie kontami i konfiguracja usług Oktawave
  • wsparcie klienta w zakresie spraw operacyjnych – umowy, płatności, status realizacji zleceń
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy w zakresie przekazywania wiedzy dot. działania platformy Oktawave

Nasze oczekiwania

  • doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta przy wsparciu w zakresie sprzętu lub oprogramowania IT
  • dobra znajomość systemów z rodziny Linux (głównie Debian/Ubuntu/CentOS) oraz Windows
  • komunikatywność, podejście proklienckie oraz nastawienie na rozwiązanie problemu
  • biegła znajomość języka angielskiego

Dodatkowo docenimy

  • praktyczną znajomość zagadnień związanych z hostingiem oraz technologiami sieciowo - serwerowymi
  • znajomość technik wirtualizacyjnych z naciskiem na produkty VMWare
  • znajomość środowisk webowych: Plesk, zPanel/cPanel oraz CMS: Wordpress, Joomla itp.
  • znajomość dodatkowego języka obcego

Oferujemy

  • rozwój osobisty i dużo nauki
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
  • dużą swobodę w działaniu i niezależność
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy i partnerskie podejście do zarządzania firmą
  • realny wpływ na kształt naszych usług poprzez możliwość tworzenia nowych rozwiązań

Miejsce pracy

Warszawa, mazowieckie

Chcesz z nami pracować?

Benefity

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca z domu, jeśli potrzebujesz

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Ekstra urlop za staż