Kariera / Sprzedaż

Key Account Manager

Jesteśmy zespołem pasjonatów nowych technologii, którzy wspierają firmy i organizacje na drodze do cyfrowej transformacji. Łączy nas zapał, ambicja i zaangażowanie. Chętnie dzielimy się wiedzą i nawzajem wspieramy. Szanujemy swój indywidualizm i styl bycia. Dołącz do nas aby rozwijać największą polską chmurę publiczną, która znalazła się w prestiżowym rankingu Deloitte Fast50.

Stanowisko

Szukamy osoby, która wesprze nasz Dział Sprzedaży w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów i partnerów handlowych oraz w budowaniu długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami Oktawave.

Twoje zadania

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i partnerów handlowych oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych z kluczowymi klientami (sprzedaż rozwiązań opartych o chmurę obliczeniową)
  • realizacja celów i aktywności sprzedażowych (spotkania z klientami, wyjazdy, telekonferencje)
  • gotowość do współpracy z ekspertami technicznymi, inżynierami, pozostałymi oddziałami firmy w celu współdzielenia najlepszych praktyk oraz osiągnięcia agresywnych celów
  • obsługa i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami Oktawave
  • przygotowanie ofert handlowych i przetargowych
  • prowadzenie prezentacji handlowych
  • negocjowanie warunków umów i zleceń we wszystkich fazach projektu

Nasze oczekiwania

  • bardzo dobra znajomość rynku IT
  • potwierdzone sukcesy w sprzedaży oraz doskonała znajomość potrzeb klientów w/w obszarach
  • umiejętność adresowania tych potrzeb w chmurze obliczeniowej
  • doświadczenie w sprzedaży kompleksowych usług i rozwiązań IT
  • kreatywność oraz determinacja w osiąganiu założonych celów
  • zaangażowanie pro-sprzedażowe i silna motywacja do osiągania najlepszych rezultatów dla firmy
  • umiejętność nawiązywania relacji i negocjacji z klientami wysokiego szczebla zarządzania
  • otwartość, komunikatywność i łatwość w nawiązywania kontaktów
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • znajomość zagadnień technicznych związanych ze sprzętem IT
  • znajomość języka angielskiego
  • wyższe wykształcenie

Dodatkowo docenimy

  • znajomość rynku chmury obliczeniowej, usług: IaaS, PaaS, DBaaS, SaaS
  • znajomość zagadnień związanych z Data Center, Hostingiem, rozwiązań opartych o systemy serwerów dedykowanych

Oferujemy

  • rozwój osobisty i dużo nauki
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
  • dużą swobodę w działaniu i niezależność
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy i partnerskie podejście do zarządzania firmą
  • realny wpływ na kształt naszych usług poprzez możliwość tworzenia nowych rozwiązań

Miejsce pracy

Warszawa, mazowieckie

Chcesz z nami pracować?

Benefity

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca z domu, jeśli potrzebujesz

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Ekstra urlop za staż