Kariera / Sprzedaż

Key Account Manager

Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów nowych technologii i mierzymy wysoko. Wspólnie stworzyliśmy pierwszą polską platformę publicznej chmury obliczeniowej, która znalazła się w prestiżowym rankingu Deloitte Fast5. Łączy nas zapał, ambicja i zaangażowanie. Wspieramy biznes i organizacje na drodze do cyfrowej transformacji.

Zapewniamy pełną pomoc w migracji i zarządzaniu chmurą publiczną, prywatną i hybrydową. Udostępniamy własną certyfikowaną infrastrukturę (IaaS). Pomagamy wdrażać i utrzymywać rozwiązania globalnych partnerów (AWS, Azure, Google Cloud). Współpracujemy z zaufanymi dostawcami rozwiązań technologicznych – VMware, Red Hat, Parallels.

Stanowisko

Jeśli stawiasz na swój rozwój zawodowy jako Key Account Manager, cenisz partnerskie relacje w pracy i chcesz dołączyć do zwinnej organizacji, to czekamy na Ciebie! Razem z nami rozwijaj największą polską chmurę publiczną i wdrażaj rozwiązania globalnych dostawców chmurowych.

Twoje zadania

  • budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami biznesowymi oraz udzielanie im bieżącego wsparcia
  • aktywne kreowanie zainteresowania rozwiązaniami chmurowymi i analiza trendów rynkowych
  • odpowiedzialność za proces sprzedażowy (oferty, przetargi, konferencje, prezentacje i spotkania z klientami, negocjacje)
  • współrealizacja celów sprzedażowych i raportowanie wyników
  • bliska współpraca z wewnętrznymi ekspertami technicznymi i inżynierami

Nasze oczekiwania

  • ciekawość, zapał i motywacja do rozwijania się i osiągania najlepszych rezultatów
  • pozytywne nastawienie, wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • znajomość rynku IT i chęć pogłębiania tej wiedzy o rozwiązania chmurowe
  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży kompleksowych rozwiązań IT klientom biznesowym
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym aktywne uczestnictwo w szkoleniach anglojęzycznych

Dodatkowo docenimy

  • znajomość rynku chmury obliczeniowej oraz usług IaaS, PaaS, DBaaS, SaaS
  • znajomość rozwiązań chmurowych takich jak Amazon Web Services, Google Cloud Platform, Microsoft Azure
  • znajomość zagadnień związanych z Data Center, hostingiem oraz rozwiązań opartych o systemy serwerów dedykowanych
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)

Oferujemy

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kompetencji dzięki szkoleniom wewn. i zewn. oraz współpracy z profesjonalistami
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie, dające satysfakcję
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub elastyczne formy umowy, dostosowane do prowadzonych projektów
  • kulturę organizacyjną opartą na partnerskim podejściu, bliskiej współpracy, dzieleniu wiedzą
  • nowoczesne i przestronne biuro w dobrej lokalizacji
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karnety sportowe, grupowe ubezpieczenie, owocowe środy, urlop stażowy

Miejsce pracy

Warszawa

Chcesz z nami pracować?

Benefity

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca z domu, jeśli potrzebujesz

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Ekstra urlop za staż