Kariera / Marketing

Digital Marketing Specialist

Jesteśmy zgranym zespołem pasjonatów nowych technologii i mierzymy wysoko. Poszukujemy doświadczonego/-ej managera/-ki marketingu, który/-a samodzielnie poprowadzi projekty z obszaru digital marketingu i lead generation.

Oferujemy Ci:

  • Rozwojowe środowisko pracy, w firmie specjalizującej się w usługach i rozwiązaniach multicloud, będącej partnerem Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform i VMware
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość rozwoju osobistego w obszarach związanych z nowymi technologiami
  • Współpracę ze zgranym i wspierającym się zespołem, który lubi dzielić się wiedzą
  • Wspólny rozwój, otwartość na innowacyjność i nowe pomysły
  • Pakiet opieki medycznej Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie.

Twoja rola i obowiązki

  • Projektowanie, tworzenie i rozwój kampanii marketingowych online
  • Zarządzanie i optymalizacja wydatków na różne kampanie performance
  • Analizowanie i bieżące raportowanie wyników kampanii
  • Tworzenie, wdrażanie promocji sprzedażowych
  • Zarządzanie witryną Oktawave i zwiększanie konwersji ze strony
  • Tworzenie i zarządzanie lejkiem leadów online
  • Skalowanie i automatyzacja procesów wzrostu
  • Identyfikacja nowych kanałów rozwoju i ulepszanie procesu generowania leadów
  • Segmentacja docelowych odbiorców Oktawave i identyfikacja trendów w zachowaniu różnych klientów
  • Mierzenie i analizowanie skuteczności kampanii online
  • Przeglądanie wskaźników KPI marketingu i sprzedaży oraz sugerowanie zmian i ulepszeń
  • Monitorowanie i bycie na bieżąco z kluczowymi trendami w branży i analizami konkurencji

Pasujesz na to stanowisko, jeśli masz:

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w marketingu B2B w branży IT/tech - zwłaszcza Software House, usługi IT, dostawcy SaaS
  • Wiedza z obszaru digital marketingu – zarówno inbound jak i outbound
  • Praktyczne doświadczenie z prowadzeniem kampanii na platformach reklamowych PPC - Google, LinkedIn, Facebook, Twitter
  • Wiedza z obszaru SEO i umiejętność optymalizacji treści strony
  • Doświadczenie z obszaru analityki internetowej z umiejętnością formułowania opartych na danych rekomendacji działań
  • Praktyczna znajomość narzędzi Google Analytics, Google Tag Manager, Google Optimize, HotJar
  • Wiedza z obszaru marketing automation i email marketingu, oraz praktyczna znajomość narzędzi do (np. ActiveCampaign)
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu dokładnych analiz zasięgu i skuteczności płatnych kampanii, wykazujących zwrot z inwestycji i dokonywaniu świadomych zmian w razie potrzeby

Gdzie będziesz w organizacji i z kim będziesz współpracować najbliżej:

Na co dzień będziesz ściśle współpracować z zespołami marketingu i sprzedaży, a także z zarządem firmy Będziesz prowadzić projekty z różnymi wewnętrznymi zespołami IT (architekci, inżynierowie, programiści)

Chcesz z nami pracować?

Benefity

  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca z domu, jeśli potrzebujesz

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Ekstra urlop za staż