Kariera / Multicloud

Cloud DevOps Engineer(-ka)

Cześć, cieszymy się, że do nas zajrzałeś(-aś). Jesteśmy Oktawave – największą polską chmurą publiczną należącą do spółki Netia S.A., będącą częścią Grupy Polsat Plus. Dostarczamy rozwiązania multicloud oparte na chmurze własnej i/lub globalnych dostawców: Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform. Zapewniamy pełne wsparcie w migracji i zarządzaniu infrastrukturą chmurową.

Wiemy, że dobra atmosfera pracy jest czymś, co nas wyróżnia. Wierzymy, że stabilność, jaką daje praca w dużej firmie, świetnie współgra z klimatem startup-u. Lubimy ze sobą współpracować – chętnie dzielimy się wiedzą, pomagamy sobie i wzajemnie się szanujemy. Cenimy poczucie humoru i proaktywność. Stawiamy na zadaniowy model pracy - liczy się dla nas przede wszystkim efekt, a nie liczba godzin spędzonych przy komputerze.

Teraz czas na konkrety

Poszukujemy inżyniera pasjonującego się automatyzacją procesów dostarczania aplikacji, usługami chmurowymi i rozwiązaniami kontenerowymi. Umożliwimy Ci rozwój zarówno w zakresie naszej własnej infrastruktury, jak i największych dostawców – AWS, GCP, Azure.

Na co dzień będziesz pracować w zespole zajmującym się projektowaniem, uruchamianiem oraz optymalizacją środowisk w różnych chmurach. Spotkasz w nim inżynierów systemowych (Linux/Windows), inżynierów DevOps, architektów chmurowych i pm’ów.

Głównym Twoim zadaniem będzie realizacja projektów migracji usług oraz aplikacji do chmur oraz rozwój narzędzi DevOps wykorzystywanych przez zespół.

Zadania, które na Ciebie czekają

  • Projektowanie oraz wdrażanie procesu CI/CD u naszych klientów w zakresie aplikacji oraz infrastruktury
  • Uruchamianie środowisk chmurowych w ramach usług jednego z globalnych dostawców (GCP/Azure/AWS) z naciskiem na wykorzystanie usług kontenerowych
  • Rozwój Managed Kubernetes Service uruchamianych dla naszych klientów
  • Konfiguracja rozwiązań monitoringu i systemy agregacji logów w poszczególnych środowiskach
  • Analiza potrzeb biznesowych klienta pod kątem budowy optymalnego rozwiązania chmurowego
  • Prowadzenie dialogu z klientem w celu określenia oraz zebrania wymagań technicznych
  • Optymalizacja kosztowa rozwiązań chmurowych

Pasujesz do nas, jeśli:

  • Masz doświadczenie poparte realizacją produkcyjnych projektów o różnej skali
  • Przygotowujesz skrypty i uruchamiasz w sposób zautomatyzowany infrastrukturę w chmurach publicznych, a także w środowiskach on-premises
  • Znasz narzędzia do zarządzania konfiguracją (Terraform/Ansible)
  • Rozumiesz zasady działania konteneryzacji i framework’ów tj. Docker, Kubernetes
  • Korzystasz z powszechnie dostępnych platform i narzędzi DevOps
  • Wykorzystujesz języki: Python i/lub/ Go i/lub bash w codziennej pracy

Dodatkowo docenimy

  • Posiadasz certyfikaty na dotyczące chmur Microsoft, Google, Amazon
  • Masz praktyczne doświadczenia z projektów wykorzystujących usługi PaaS największych dostawców cloudowych
  • Nie są Ci obce zasady budowy rozwiązań wysokiej dostępności
  • Potrafisz wspierać proces sprzedaży poprzez tworzenie wkładu technicznego do ofert
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
  • Potrafisz pracować nad kilkoma projektami jednocześnie

Ile będziesz zarabiać?

18 000–28 000 zł netto (+ VAT) / mies.

OFERUJEMY

  • Wspierający zespół, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Zielone światło na realizację Twoich pomysłów oraz realny wpływ na rozwój działu
  • Jasną ścieżkę awansu i szkolenia
  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Pracę opartą na wzajemnym zaufaniu i feedbacku
  • Brak dress code’u

Dlaczego warto dołączyć do Oktawave?

  • Nie sprowadzamy naszej pracy do sztywnych, korporacyjnych ram. W Oktawave możesz być sobą, pracując z ludźmi, którzy cenią nieformalną atmosferę, humor i mają dystans do siebie.
  • Możesz liczyć na swobodę w działaniu. Dla nas istotny jest przede wszystkim efekt Twojej pracy.
  • Dajemy Ci zielone światło na realizację Twoich pomysłów. Chcemy, żebyś miał(a) realny wpływ na rozwój firmy i czuł(a) satysfakcję z wykonywanej pracy.

Chcesz z nami pracować?

Benefity

  • Dowolna forma zatrudnienia: UOP/B2B

  • Wsparcie w zdobywaniu certyfikatów technicznych

  • Prywatna
    opieka
    medyczna

  • Kultura wzajemnego zaufania i feedbacku

  • Wspierający zespół, który dzieli się wiedzą

  • Szkolenia
    rozwojowe

  • Praca hybrydowa i elastyczne godziny

  • Zielone światło na realizację pomysłów

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Brak dress code